Hakkımızda

HAKKIMIZDA

1996 yılından günümüze enerji sektöründe faaliyet gösteren KJ POWER JENERATÖR; gelişim ve kalitede süreklilik ilkesi ile, uluslararası standartlara uygun olarak,  10 - 3000+ kVA aralığında dizel jeneratör setleri (senkronizasyon sistemleri ile dilediğiniz güce kadar) üretmektedir.

Dünya’nın önde gelen ve uluslararası sertifikalara sahip motor ve alternatör markalarını kullanarak üretmiş olduğu jeneratör setlerini ülkemizdeki ve dünyadaki kamu kurum ve kuruluşları ile önde gelen petrol, bankacılık, konut, telekomünikasyon, gıda, sağlık, savunma sanayi, eğitim sektörleri gibi birçok sektöre tedarik eden KJ POWER JENERATÖR, üretiminin %85 ini 100 den fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Jeneratör setlerinin yapımında kullanılan, kompakt ses izolasyon kabinleri, kumanda ve transfer panosu, ışık kulesi ve senkronizasyon sistemlerinin tasarım ve üretim aşamalarının tümü fabrikamızda yüksek mühendislik donanımı ile üretilerek müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

Kuruluşumuzdan itibaren bilgi teknolojisi yatırımlarımız ile kendi arge ekibimiz tarafından oluşturulan ERP yazılımımız sayesinde süreçlerimizin tüm aşamalarını anlık olarak takip ediyoruz. KJ POWER JENERATÖR olarak yapmış olduğu teknoloji yatırımları ve  dünya standartlarına uygun yenilikçi üretim anlayışımız ile sektörümüze ivme kazandırmaya devam etmekteyiz.

İş disiplinimiz ve istikrarımız sayesinde müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkararak tercih edilme sıramızı zirveye taşıdık Hedefe giden yolda bize değer katacak her noktaya dört elle sarılan iş anlayışımız, değişimleri fırsata çeviren, doğru ve akılcı çözümler üreten ve hızlı aksiyon alan çalışkan ekibimiz, yenilikçi çizgimiz ile uzun vadeli planlarımız sayesinde global ölçekte sektörün en önemli oyuncularından biri olmanın gururunu yaşamaktayız