İlerlemeyi Güçlendirin, Geleceği Aydınlatın: KJ Power. 1996'dan Beri Küresel Enerji Ortağınız
1996 yılından günümüze enerji sektöründe faaliyet gösteren KJ POWER GENERATOR; gelişim ve kalitede süreklilik ilkesi ile, uluslararası standartlara uygun olarak 10 kVA’dan 2750 kVA’ya kadar dizel jeneratör setleri üretmektedir.

Dünyanın önde gelen ve uluslararası sertifikalara sahip motor ve alternatör markalarını kullanarak üretmiş olduğu jeneratör setlerini, ülkemizdeki ve dünyadaki kamu kurum ve kuruluşları ile önde gelen petrol, bankacılık, konut, telekomünikasyon, gıda, sağlık, savunma sanayi ve eğitim sektörleri gibi birçok sektöre tedarik eden KJ POWER GENERATOR, üretiminin %85’ini 120’den fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Jeneratör setlerinin yapımında kullanılan kompakt ses izolasyon kabinleri, kumanda ve transfer panosu, ışık kulesi ve senkronizasyon sistemlerinin tasarım ve üretim aşamalarının tümü yüksek mühendislik donanımı ile üretilerek müşterilere ulaştırılmaktadır.

KJ POWER GENERATOR, kuruluşundan itibaren yapmış olduğu bilgi teknolojisi yatırımları ile kendi bünyesinde oluşturulmuş ERP yazılımı sayesinde süreçlerin tümünü anlık olarak takip etmekte ve bu yenilikçi üretim anlayışı ile sektöre ivme kazandırmaktadır.

KJ POWER GENERATOR, iş disiplini ve istikrarı sayesinde, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkararak tercih edilme sırasını zirveye taşımıştır. Hedefe giden yolda kendisine değer katacak her noktaya dört elle sarılan iş anlayışı, değişimleri fırsata çeviren, doğru ve akılcı çözümler üreten, hızlı aksiyon alan ekibi ve uzun vadeli planı sayesinde, global ölçekte, sektörün en önemli oyuncularından birisi olmuştur.

KJ POWER GENERATOR, sürdürülebilir enerji çözümlerinde küresel ortağınız olarak modern enerji taleplerinin zorluklarını aşmanıza yardımcı oluyor.
Kilometre Taşları
1996
Şirket, 1996 yılında bayilik olarak ticari yolculuğuna başladı ve satış ve yetkili servise odaklandı.
1998
1998 yılında, ikinci el jeneratörlerin satışını, jeneratörlerin bakım ve onarım hizmetlerini içeren işletme faaliyetlerine genişledi ve yedek parça satışına başladı.
2000
2000 yılında, şirket, ikinci el motorları yenileyerek çalıştığı atölyede jeneratör üretimine başladı ve aynı zamanda deniz jeneratörlerinin üretimine başladı.
2008
2008 yılında, pazar talebini karşılamak için şirket motor ithalatına başladı ve ilk ihracatını Gürcistan'a gerçekleştirdi.
2010
2010 yılında, şirket, Avrupa menşeli motorlar ve alternatörlerle donatılmış jeneratörlerin üretimi ile 2000 m² kapalı alana sahip bir üretim tesisi kurdu.
2015
2015 yılında, şirket, ISG havalimanına yakın 5.000 m² kapalı alana sahip modern bir üretim tesisi kurdu ve uluslararası projelere satış yapmaya başladı.
2018
2018 yılında, kabin ve şasi üretimi başlatıldı ve satış, finans ve üretimle ilgili tüm şirket operasyonlarını kapsayan bir ERP sistemi devreye alındı.
2022
2022 yılında, şirket, robotik kaynak ünitesi devreye alındı ve elektrostatik toz kaplama ünitesi yenilendiği modern üretim tesisi olan Çayırova'ya taşındı.
Vizyon
Jeneratör ve Enerji alanında öncü bir geleceğe doğru ilerleyerek dünya markası iş ortakları ile çözümler üreten, teknoloji ve ürünleri ile fark yaratarak insanlığa ve çevreye saygılı üretim yapan bir dünya şirketi olmak.

Misyon
Kesintisiz enerji sağlayıcısı olarak jeneratör ve enerji alanında çözümler üretmek.

Değerler
 • Müşteri Odaklı Olmak
 • Sadelik
 • Samimiyet
 • Tutarlılık
 • Değer Yaratmak
 • Etkinlik ve Verimlilik
 • Dürüstlük ve Güvenilirlik
 • İnsana ve Çevreye Saygı

Manifesto
 • Birlikte Başarmak
 • Takım Ruhu
 • İçtenlik ve Açıklık
 • Yaratıcılık
 • Liyakat
 • Aidiyet
 • Sürekli Gelişim ve Eğitim

Kj Power

KJ Power: Kesintisiz enerji için en yüksek kalite standartlarında, güvenilir dizel jeneratörler, koruyucu kabinler ve her ihtiyaca özel çözümler. Kesintisiz güç, üstün performans.


Copyright © 2024 KJ Power Generator. Tüm hakları saklıdır.