Yarını Sürdürülebilir Şekilde Güçlendirme
KJ Power Generator: Özel Güç, Temiz Çözümler. Kiralık veya standart kabinlerle sunulan jeneratörlerimiz, çok yönlülük ve sürdürülebilirlik için tasarlanmıştır. Volvo, Doosan, John Deere ve Yanmar gibi endüstri liderlerinin de aralarında bulunduğu çeşitli motor seçenekleri arasından seçim yaparak özel güç ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçin. Geleceğin enerjisini, son teknoloji Stage V / Tf4 emisyon standartlarına uygun olarak tasarlanmış jeneratörlerle keşfedin. Dünyanızı, kendi yolunuzla güçlendirin.
#Sürdürülebilir
Kj Power Stage-V
Kj Power Stage-V
Size Özel Güç Seçimleriniz, Bizim Teknolojimiz
KJ Power Generator olarak, müşterilerimizin ihtiyaçları kadar benzersiz güç çözümleri sunmaya inanıyoruz. Bu yüzden motor ve alternatör seçeneklerinde geniş bir yelpaze sunuyoruz, böylece enerji ihtiyaçlarınıza uygun mükemmel eşleşmeyi bulabilirsiniz.
#Özelleştirilmiş
Jeneratörlerde kullanılan içten yanmalı dizel motorlarda, tüketilen enerjinin yaklaşık %35 - %40'ı işe dönüştürülürken, geri kalan kısım ısı ve egzoz gazları şeklinde çevreye salınır. 20 yıldan fazla bir süredir, önde gelen motor üreticileri emisyonları azaltmak için çalışıyor ve uluslararası emisyon düzenlemeleri, özellikle egzoz emisyonlarının çevresel etkisini azaltmak için sürekli olarak gözden geçiriliyor.
KJ Power'ın mevcut emisyon düzenlemelerine uygun olarak üretilen yeni nesil jeneratörleri, motorlarında egzoz gazlarını yanma odasından çıktıktan sonra doğrudan havaya salmayan bir mekanizma kullanır. Bunun yerine, bu gazlar, partikülleri (NOx - azot oksitleri, CO - karbon monoksit, CO2 - karbon dioksit, HC - hidrokarbonlar) uzaklaştırmak için bir dizi iyileştirme sürecinden geçer (ATS - after-treatment system).

Kj Power

KJ Power: Kesintisiz enerji için en yüksek kalite standartlarında, güvenilir dizel jeneratörler, koruyucu kabinler ve her ihtiyaca özel çözümler. Kesintisiz güç, üstün performans.


Copyright © 2024 KJ Power Generator. Tüm hakları saklıdır.