Ses İzolasyonlu Kabinler

KJ POWER GENERATOR, jeneratör kabinlerini otomatik yüzey temizleme ve galvanizli levhalarda asit yıkama kullanarak üretir.

Kj Power
Standart olarak, 10 kVA'dan 2750 kVA'ya kadar değişen çeşitli boyutlarda modüler tip kabinler üretilebilir. Müşteri taleplerine göre, ses bariyerleri içeren kabinler, yüksek kapasiteli yakıt tankları ve hava giriş ve çıkış bölümlerinde yatay veya dikey panjurlardan oluşan özel tasarımlar da yapılır.
Jeneratör setlerinin üretimi, kompakt ses izolasyonlu dolaplar, kontrol ve transfer panelleri, ışık kuleleri ve senkronizasyon sistemlerinin kullanımını içerir. Tasarım ve üretimin tüm aşamaları, müşteri memnuniyetini sağlamak için yüksek mühendislik yetenekleriyle gerçekleştirilir.
Kj Power
Kj Power

Yangına ve sese dayanıklı ISO sertifikalı akustik süngerler iç duvarlarda kullanılır.

En az 3 mm sac metal kullanılarak üretilen jeneratör setlerinin şasi, 1250 kVA'ya kadar entegre edilmiş günlük yakıt tankı içerir. Özel seçenekler arasında çift cidarlı yakıt tankları ve çeşitli kapasitelere sahip şasiler bulunur. Gürültü seviyelerini azaltmak için, belirli müşteri ihtiyaçlarına göre hava giriş ve çıkış bölümlerinde ses bariyerleri kullanılır.


Kj Power

KJ Power: Kesintisiz enerji için en yüksek kalite standartlarında, güvenilir dizel jeneratörler, koruyucu kabinler ve her ihtiyaca özel çözümler. Kesintisiz güç, üstün performans.


Copyright © 2024 KJ Power Generator. Tüm hakları saklıdır.