Satış Sonrası Hizmetler

Satış Sonrası Hizmetler

Satış Sonrası Hizmetler
İstanbul Merkez Ofisimizde ve Avrupa Bölge Müdürlüğümüzde bulunan SSH ekiplerimiz ile Türkiye sathına yayılmış servis noktalarımız bulunmaktadır.

SSH Ekibimiz, jeneratörlerimizin ‘Montajı, Devreye Alınması, Periyodik Bakımı ve Arızaya Bağlı Onarım ve Garanti Hizmetlerini vermektedir.

Garanti süresi ilk çalıştırmayı müteakip yurt içinde 2 yıl veya 1000 çalışma saati, Yurt dışında 1 yıl veya 500 çalışma saatidir.

Jeneratörlerin kullanılacağı yerdeki operasyon personeline ‘Jeneratör İşletme , Koruyucu Bakım ve Temel Arıza Tespit Eğitimleri verilerek teknik servisin yapacağı periyodik bakımlar öncesinde önleyici bakım yapılması sağlanmaktadır .

Talep eden müşterilere Periyodik Bakım Sözleşmesi’ kapsamında periyodik bakım hizmeti sunulmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışı projelerde kullanmakta olduğumuz ve tamamen kendi üretimimiz olan senkronizasyon sistemlerinin yerinde devreye almaları kendi teknik personelimiz tarafından yapılmaktadır . İstanbul-Pendik yedek parça depomuzda motor ve alternatörlerimiz için ihtiyaç duyulabilecek tüm yedek parçaların stokları tutulmaktadır.

Yedek parça stoğumuzun tamamı orijinal parçalardan oluşmaktadır.

Stok kapsamımız, koruyucu bakım kapsamındaki yedek parçalar ile sirkülasyonu yüksek yedek parçalardan oluşmaktadır.

Stoğumuzda anlık olarak bulunmayan yedek parçalar, tedarikçilerimizin ana yedek parça deposundan acil sipariş yoluyla hızlı bir şekilde temin edilmektedir.