Ses İzolasyonlu Kabinler

KJ POWER JENERATÖR kabinleri otomatik yüzey temizleme ve asit yıkamalı, DKP saclardan imal edilmektedir.

Standart olarak 10 kVA’dan 3000+ kVA’ya çeşitli ölçülerde modüler tip kabinler üretilebilmektedir. Müşterilerin taleplerine göre özel ses bariyerli, yüksek kapasiteli yakıt tankına sahip, önden veya üstten hava emiş atışlı özel üretimler de yapılmaktadır.

Egzoz tesisatının ısı yalıtımının sağlanmasının yanı sıra yüksek düzeyde ses kesme kapasitesine sahip kritik tip susturucular, kabinlerdeki ayrı bir kompartmanda, yüksek güçlü ünitelerde kabinin üzerinde bulundurulmaktadır.

Kabinlerin iç duvarlarında ısıya dayanıklı ISO sertifikalı alev yürütmeyen özellikte özel akustik süngerler kullanılmaktadır. Müşteri taleplerine göre perfore sac kaplı taş yünü de daha güçlü ses yalıtımı için tercih edilebilmektedir.


Şaselerde en az 3 mm kalınlıkta sac kullanılmaktadır ve günlük yakıt tankı, 1250 kVA güce kadar olan ünitelerde standart şaselerde şasenin içinde bulunmaktadır.  Müşterilerin taleplerine uygun olarak çift cidarlı yakıt tankı ve farklı kapasitelerde şaseler de imal edilebilmektedir.

Modüler olarak imal edilmekte olan kabinlerde, kabin saclarının birleşme yerleri paslanmaz civatalar ile yapılmakta olup civatalar dışarıdan görülemeyecek şekilde dizayn edilmiştir.

Kabin kapılarında paslanmaz özellikte menteşe ve kilitler kullanılmaktadır.

Kabinlerde opsiyonel olarak; üstten kaldırma mapaları, forklift çatal cepleri, dışarıdan yakıt dolum bağlantısı, harici priz grupları sağlanabilmektedir.