Standart ve Süper Sessiz Kabinler

Standart ve Süper Sessiz Kabinler

Standart ve Süper Sessiz Kabinler
KJ Power kabinleri otomatik yüzey temizleme ve asit yıkamalı, galvaniz kaplı kaliteli saclardan imal edilmekte ve paslanmaya karşı uzun süre dayanabilecek şekilde nano teknoloji elektrostatik toz boya tekniğiyle boyanarak üretilmekte olup, DIN EN ISO 9227 tuzlu su püskürtme deney sertifikalıdır.

Standart olarak 10 KVA’dan 2500KVA ‘ya kadar çeşitli ölçülerde kabin üretimi yapılmakta olup müşterilerin taleplerine göre özel ses bariyerleri, yüksek kapasiteli yakıt tankı, önden veya üstten hava emiş atışlı özel üretimler de yapılmaktadır.

Yüksek ses kesme kapasitesine sahip susturucular kabin içerisinde özel bölmede olup egzoz boruları ve susturucunun ısı izolasyonu sağlanmaktadır .

Kabinlerin iç duvarlarında ısı ve sese dayanıklı ISO sertifikalı yanmaz tip özel akustik süngerler kullanılmaktadır. Müşteri taleplerine göre daha güçlü ses yalıtımları için perfore sac kaplı taş yünü de kullanılmaktadır.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığının poz numaralarına uygun olarak özel üretilmekte olan süper sessiz kabinler 10 cm et kalınlığında ve taş yünü ile perfore sac kullanılarak imal edilmektedir.

Şaselerde en az 3mm sac kullanılmakta olup, standart şaselerde günlük yakıt tankı şase içerisinde bulunmaktadır. Müşterilerin taleplerine uygun olarak çift cidarlı yakıt tankı ve farklı kapasitelerde şase imal edilmektedir.

Müşterilerin taleplerine özel olarak hava emiş ve atışlarında ses bariyerleri kullanılarak gürültü seviyesi önemli oranda azaltılabilmektedir.

Modüler olarak imal edilmekte olan kabinlerde kabin saclarının birleşme yerleri paslanmaz cıvatalar ile yapılmakta olup cıvatalar dışarıdan görülmeyecek şekilde dizayn edilmiştir.

Kabin kapılarında paslanmaz menteşe ve kilitler kullanılmaktadır.